• Uczniowie

grupa III Jeżyki                   -        23
          grupa IV   Sowy                   -        26

………………..……………………….

Razem:                                 -        90 (5 dzieci z Ukrainy)

Szkoła  Podstawowa w Żyrakowie

1. Klasa I            -        23 ucz.      -           7 dziew.     -       16 chł.

2. Klasa II            -        18 ucz.      -          11 dziew.    -        7 chł.

3. Klasa III          -        12 ucz.      -            8 dziew.     -        4 chł.

4. Klasa IV -        22 ucz.      -          13 dziew.     -        9 chł.

5. Klasa V           -        26 ucz.      -          13 dziew.    -      13 chł.

6. Klasa VI -        26 ucz.      -          17 dziew.    -        9 chł.

7. Klasa  VII        -        15 ucz.      -            9 dziew.    -         6 chł.
          8. Klasa VIII      -
          24 ucz.      -          13 dziew.    -      11 chł.

……………………………………………………………………….
          Razem:             -        166 ucz.    -        91 dziew.    -      75 chł.