• Przedszkole 2022/2023

• Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 w Przedszkolu w Żyrakowie.

Drodzy Rodzice!

Wstępnie na dzień 30 sierpnia 2022r. (wtorek) na godzinę 17:00 zaplanowane jest spotkanie organizacyjne, na które zapraszamy wszystkich Rodziców. Na spotkaniu będą podawane szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola oraz rozdawane druki niezbędnych oświadczeń i upoważnień.

Informacje organizacyjne:

• Przedszkole czynne będzie w godz. 6:45 do 15:45 (dzieci przychodzą w godzinach deklarowanych w kartach zgłoszenia).

• W roku szkolnym 2022/2023 pracować będą 4 grupy przedszkolne.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA, którą należy przygotować na rozpoczęcie pobytu
            w przedszkolu od 1 września:

• Obuwie zmienne – wygodne, łatwe do zakładania (niesznurowane - takie, aby dziecko samo potrafiło je założyć, na podeszwie antypoślizgowej najlepiej białej). Obuwie należy podpisać w środku lub na podeszwie, ponieważ nie będzie zabierane do domu.

• Komplet ubrań na zmianę – koszulka, spodnie, bielizna, skarpetki, woreczki na pobrudzone ubranie- w podpisanym worku/plecaku zostawiamy w szatni na półce/wieszaku dziecka.

• Strój przedszkolny – wygodny, ułatwiający dziecku samoobsługę, dostosowany do warunków atmosferycznych.

• Dzieci z gr. I, najmłodsze, zostające na leżakowanie po godz. 12:45 – przynoszą podpisaną małą poduszkę („jaśka”), kocyk oraz małe prześcieradło łóżeczkowe z gumką, w podpisanym worku dostarczyć należy do sali w pierwszym dniu.

Wszelkie ważne informacje będą przekazywane na bieżąco w formie elektronicznej:
            e-mail/sms, na stronie internetowej szkoły (Aktualności | Szkoła Podstawowa w Żyrakowie (
            edupage.org)), na stronie FB Przedszkole w Żyrakowie | Facebook