• ŚWIETLICA I STOŁÓWKA SZKOLNA

Karta_zgloszenia_na_stolowke.pdf

REGULAMIN_SWIETLICY_SZKOLNEJ.pdf

REGULAMIN_STOLOWKI_SZKOLNEJ.pdf

1. Karty zgłoszenia na świetlicę i stołówkę składamy u wychowawców klas lub wychowawców świetlicy do 06.09.2022 r.

2. Obiady wydawane będą od 12.09.2022 r.

3. Stawka za posiłek wynosi :

• 4 zł w szkole podstawowej

• 6,50 zł w przedszkolu (2,10 zł śniadanie , 3 zł obiad, 1,40 zł podwieczorek).

1. Do dnia 3 października 2022 r. wychowawcy klas/ świetlicy poinformują rodziców ile będzie wynosiła opłata za posiłki we wrześniu.

2. Opłatę za wrzesień należy wnieść do 10 października 2022 r. na konto szkoły :

Nazwa odbiorcy :

Zespół Szkół w Żyrakowie

39-204 Żyraków 77

Numer konta:

77 9478 0000 0002 7658 2000 0010

1. 6. Przelana kwota musi się zgadzać "co do grosza", prosimy nie zaokrąglać wpłat.

Przelana kwota musi być prawidłowo opisana. Przelewy muszą być dokonywane terminowo.

7. W przypadku nieobecności dziecka w stołówce rodzic (opiekun prawny) nie ponosi kosztów

pod warunkiem zgłoszenia absencji dziecka najpóźniej 1 dzień wcześniej do godz. 14.00

osobiście lub telefonicznie w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy świetlicy (nie dotyczy dzieci

z przedszkola).

8. Regulamin świetlicy i stołówki szkolnej dostępny jest w zakładce ŚWIETLICA.

9. Uprzejmie prosimy, aby przy odbiorze dzieci ze świetlicy w dalszym ciągu korzystać z

dzwonka umieszczonego przy drzwiach wejściowych szkoły.

Warunki wpłaty na konto :

Płatności za wyżywienie i opłatę dodatkową dokonujemy w dwóch lub trzech oddzielnych przelewach jeśli dzieci chodzą do szkoły i przedszkola!!!!:

1. jeden przelew za wyżywienie w przedszkolu,

2. drugi przelew za godziny ponad podstawę w przedszkolu,

3. trzeci przelew za wyżywienie w szkole.

W tytule przelewu należy zamieścić:

1. imię i nazwisko dziecka,

2. rodzaj wnoszonej opłaty (żywienie lub godziny ponad podstawę programową)

3. za jaki miesiąc

4. oraz dopisek słowo „Przedszkole” lub „Szkoła”

Przykład 1:

tytułem: Jan Kowalski- żywienie za wrzesień w Przedszkolu

Przykład 2:

tytułem: Jan Kowalski- godziny ponad podstawę za wrzesień w Przedszkolu

Przykład 3:

tytułem: Jan Kowalski- żywienie za wrzesień w Szkole

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023!

• ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 W

DNIU 1 WRZEŚNIA 2022 ROKU W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻYRAKOWIE

godz. 8.00 – Msza Święta w Kościele pw. Trójcy Przenajświętrzej w Żyrakowie

godz. 9.00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej

godz. 9.30 – spotkanie z wychowawcami w salach

KLASA

WYCHOWAWCA

kl.I Lucyna Czernicka sala nr 7/parter/

kl.II  Małgorzata Drozdowska sala nr 5/parter/

kl.III Renata Flankowska sala nr 20/parter/

kl.I Jacek Klisiewicz sala nr 21/piętro/

kl.V Krzysztof Tuszyński sala nr 37/piętro/

kl.VI Barbara Różańska sala nr 38/piętro/

kl.VII Joanna Dziadowiec sala nr 25/piętro/

kl.VIII Anna Panek sala nr 36/piętro/

Dowóz dzieci:

Autobus szkolny godz. 7.40 - z Cieszęcin. Bus – godz. 7.20 – z kolonii Woli Żyrakowskiej; 7.35 – z przystanku Zawierzbie II. Odwóz dzieci po zakończeniu rozpoczęcia roku szkolnego.

• Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Drodzy Rodzice!

1 września 2022r. (czwartek) rozpoczynamy nowy rok szkolny. Czekamy z niecierpliwością na naszych wychowanków kontynuujących edukację przedszkolną i na dzieci, które po raz pierwszy przekroczą próg naszej placówki.

Informacje organizacyjne:

Dnia 30 sierpnia 2022r. (wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne, na które zapraszamy wszystkich Rodziców. Na spotkaniu będą podawane szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola oraz rozdawane druki niezbędnych oświadczeń, upoważnień.

• Przedszkole czynne jest od godz. 6:45 do 15:45 (dzieci przychodzą w godzinach deklarowanych
                w kartach zgłoszenia).

• W roku szkolnym 2022/2023 pracują 4 grupy przedszkolne:

I –Biedronki (dzieci urodzone w 2019r. oraz w 2018r.),

II – Wiewiórki (dzieci ur. w 2018r i 2017.),

III- Jeżyki (dzieci ur. w 2017r.),

IV – Sówki (dzieci ur . w 2016r. oraz 2017)

LISTY DZIECI Z PODZIAŁEM NA GRUPY SĄ WYWIESZONE W PRZEDSZKOLU NA TABLICY WIADOMOŚCI PRZEDSZKOLNE.

• Dzieci nie należy zaopatrywać we własne przekąski i napoje – posiłki zapewnia przedszkole.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA, którą należy przygotować na rozpoczęcie pobytu w przedszkolu od
                1 września:

• Obuwie zmienne – wygodne, łatwe do zakładania (niesznurowane - takie, by dziecko samo potrafiło je założyć, na podeszwie antypoślizgowej najlepiej białej). Obuwie należy podpisać w środku lub na podeszwie, ponieważ nie będzie zabierane do domu.

• Komplet ubrań na zmianę – koszulka, spodnie, bielizna, skarpetki, woreczki na pobrudzone ubranie- w podpisanym worku/plecaku zostawiamy w szatni na półce/wieszaku dziecka.

• Strój przedszkolny – wygodny, ułatwiający dziecku samoobsługę, dostosowany do warunków atmosferycznych.

• Dzieci z gr. I zostające na leżakowanie po godz. 12:45 – przynoszą podpisaną małą poduszkę („jaśka”), kocyk oraz małe prześcieradło łóżeczkowe z gumką, w podpisanym worku dostarczyć należy do sali w pierwszym dniu.

Wszelkie ważne informacje będą przekazywane na bieżąco w formie elektronicznej: e-mail, sms, na stronie internetowej szkoły (Aktualności | Szkoła Podstawowa w Żyrakowie (edupage.org)) oraz grupach na facebook’u.